Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieFB

Download

Pełne wersje

Wersja DOS-owa (wymaga emulatora) na komputery domowe. Cofnij się w czasie dosłownie i w przenośni. Ta wersja to prawdziwy old-school (jedynie dla prawdziwszych fanatyków).Wersja gry na konsolę Sega Genesis. Charakteryzuje się głównie usprawnioną oprawą audiowizualną w stosunku do oryginału na DOSa. Może zawierać także kilka innych subtelnych różnic (np. całkowicie zmieniony wygląd niektórych tworzeń lub zmiana nazw w grze).Wersja SNES-owa (wymaga emulatora) na komputery domowe. Jest to jeden z bogatszych, graficznie i dźwiękowo, portów drugiej części Mocy i Magii. Nie ustrzegł się on kilku błędów (m.in. Niemożliwość ukończenia zadania Lorda Haarta). Oczywiście do uruchomienia wymaga emulatora.Japońska edycja gry na Super Famicom (czyli japoński odpowiednik SNESa) o podtytule Book Two. Cechuje ją naprawdę dobra i bogata w szczegóły grafika. Oprawa jak zwykle zakrawa o mangowy styl, spodziewajcie się także innej oprawy dźwiękowej i niespodziewanego... Emulator wymagany, wystarczy zwykły SNESowy :P.
Na szczęście możecie pobrać łątkę, która zmieni język gry na angielski (plus zmiany nazw własnych na takie bardziej znane rodzimym fanom), dodatkowo w starciu z Sheltem będzie teraz wykorzystywana prawidłowa ścieżka dźwiękowa.

Inne
DOSBox, ver 0.74 - Doskonały emulator DOSa. Jeśli nigdy nie miałeś/aś do czynienia z systemem DOS, to koniecznie przeczytaj skróconą instrukcję na stronie Skarbca!Oryginalny poradnik do gry, stworzony przez NWC, dołączany do niektórych wydań gry. Język angielski.
© 2003-24 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Might & Magic II". Redakcja, kontakt