Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieFB

Klasowe

Wypełnienie każdego z zadań klasowych zapewnia danej postaci 5 milionów punktów doświadczenia oraz "+". Rabuś otrzymuje swój "+" za pomoc w wykonaniu zadania innej klasy.

The Dread Knight


Gdzie rozpocząć: Jurors of Mount Fairview, D2 7,0

Wymagana klasa postaci: Rycerz

Rozwiązanie: Drużyna musi uśmiercić Straszliwego Rycerza (Dread Knight), który wcale nie jest taki straszliwy. To po prostu słabsza wersja Kawalerzysty (Jouster). Znajdziecie go w B3 5,14.

Slaying the Frost Dragon


Gdzie rozpocząć: Jurors of Mount Fairview, D2 7,0

Wymagana klasa postaci: Paladyn

Rozwiązanie: Drużyna musi uśmiercić Mroźnego Smoka (Frost Dragon). Droga do smoka jest stosunkowo trudna, sam Smok nie stanowi większego wyzwania. Trzeba jednak uważać na jego mroźny oddech. Znajdziecie go w Forbidden Forest Cavern (B1, 4,13) w 8,8.

Archery Showdown


Gdzie rozpocząć: Jurors of Mount Fairview, D2 7,0

Wymagana klasa postaci: Łucznik

Rozwiązanie: Drużyna musi pokonać Barona Wilfreya w walce. Możecie go znaleźć w B2 11,2. Jedno z najłatwiejszych zadań głównych, nie stanowi on większego wyzwania.

The Restoration of Corak


Gdzie rozpocząć: Jurors of Mount Fairview, D2 7,0

Wymagana klasa postaci: Kleryk

Rozwiązanie: Drużyna musi po pierwsze odzyskać duszę Coraka, która jest strzeżona przez sporą ilość duchów. Przyda się Święte Słowo. Dusz znajduje się w C1 10,15. Potrzebna będzie przepustka (admit-8 pass), aby dostać się do Krypty Coraka (Corak's Crypt). Tę przepustkę zdobędziemy w Sandsobar Cavern 14,14. Gdy już ją zdobędziemy, udajemy się znów do Jaskini Coraka (Coraks Cavern) 13,3 and naciskamy przycisk. To zlikiduje pole siłowe i pozwoli nam dostać się do ciała Coraka (na pozycji 8,0). Przyniesienie jego duszy do tejże lokacji zakończy zadanie.

Free the Northlands!


Gdzie rozpocząć: Jurors of Mount Fairview, D2 7,0

Wymagana klasa postaci: Barbarzyńca

Rozwiązanie: Zły przywódca barbarzyńców musi zostać zgładzony, aby uwolnić Północne Ziemie (Northlands) spod jego tyranii. Można go znaleźć w C4 0,15. Całkiem mocny przeciwnik, dobrze zabrać ze sobą kilka flakoników wspomagających życie.

Assasinate Dawn


Gdzie rozpocząć: Jurors of Mount Fairview, D2 7,0

Wymagana klasa postaci: Brak (ale jest to zadanie dla Nindży)

Rozwiązanie: Należ zgładzić Dawn i zakończyć jej rządy strachu. Można ją znaleźć w Dawns Mist Cavern (D4 3,8) 8,9. Każdy członek drużyny może wziąć udział w tym zadaniu, ponieważ jest to również część zadania Murraya. Jest to jedno z najtrudniejszych zadań klasowych.

Free the Wizards


Gdzie rozpocząć: Jurors of Mount Fairview, D2 7,0

Wymagana klasa postaci: Mag

Rozwiązanie: To zadanie jest dwuczęściowe. Jednego czarodzieja znajdziemy w Dark Keep, a drugiego w Tower of Mercy. Na ścianach tych lochów jest zapisany klucz, dzięki któremu możemy bezpieczniej przebyć lokację. Poniżej znajdziecie rozwiązania.
Dark Keep1-3-1-(3 or 7)-9-11-A-C-G-I
Odpowiedź na pytanie po lewej stronie Ybmuga to 23, a po prawej 46.
Tower of Mercy2-2-4-6-6-12-A-D-F-I
Odpowiedź na pytanie po lewej stronie Yekopa to 64, a po prawej 32.

Zadanie kończy się gdy obaj czarodzieje są wolni.
© 2003-24 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Might & Magic II". Redakcja, kontakt